Wycieczka klas trzecich do Krasiejowa

2023-06-14

W dniu 6 czerwca odbyła się wycieczka klas trzecich do Krasiejowa. Uczniowie klasy III a i IIIb mieli możliwość ulec magii kina i przenieść się w czasie, by zgłębić wiedzę na temat narodzin Ziemi i początków naszej galaktyki. Kolejnym punktem wyprawy był JuraPark, gdzie zwiedzono muzeum archeologiczne prezentujące wykopaliska śladów z pradawnych czasów. Uczniowie zajrzeli do oceanarium oraz przeszli szlakiem wystawy dinozaurów, co wywołało wiele emocji i okrzyków zachwytu. Dzieci odwiedziły Park Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie z wykorzystaniem nowoczesnych technologii prześledziły etapy ewolucji człowieka oraz przyjrzały się sposobom życia pierwszych ludzi. Wielką atrakcją okazał się oprowadzający gości hologram. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej zabawy.