2022-09-24

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji festynu rodzinnego.

Głównym założeniem imprezy było aktywne spędzenie wolnego czasu całej społeczności szkolnej. Przybyły dzieci ze swoimi rodzicami, dziadkami, młodszym i starszym rodzeństwem.

Spore emocje wywołała loteria fantowa. Do malowania twarzy ustawiały się długie kolejki.  Niezwykłą atrakcją dla dzieci był dmuchaniec oraz basen piłkowy. Powodzeniem cieszyło się stoisko z kiełbaskami z grilla a także grochówką, gdzie można było posmakować pysznych kiełbasek przygotowanych przez rodziców oraz smacznej grochówki. Była również kawiarenka ze smacznymi ciastami i kawką. Wielką frajdę sprawiły konkurencje sportowe.

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych w "FOTObudce" podczas naszego festynu :

Sami popatrzcie, jak było!