Uroczysta Akademia inaugurująca rok szkolny 2022/2023

2022-09-01

Dzisiaj w  naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia inaugurująca rok szkolny 2022/2023 dla uczniów klas pierwszych.

W niezwykle podniosłej atmosferze uczniowie klas pierwszych ślubowali godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrekcja szkoły dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem, jak czarodziejską różdżką, ramion dzieci. Od tej chwili stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny. Odbyło się również przejście przez bramkę, któremu towarzyszył dźwięk dzwonka. W czasie Akademii zostały wręczone pamiątkowe dyplomy oraz rogi obfitości. Były życzenia i słowa wsparcia od dyrekcji, a później wraz z wychowawczyniami „pierwszaki” przeszły do swoich klas. Uczniom klas pierwszych życzymy powodzenia i gratulujemy dołączenia do naszej szkolnej społeczności.