2022-04-28

Uczniowie klas VII i VIII wzięli udział w Szkolnej Lidze LA. Zawody odbyły się 28 kwietnia na stadionie lekkoatletycznym w Rybniku.

Nasza reprezentacja startowała w następujących konkurencjach: sok w dal chłopców i dziewcząt, rzut oszczepem chłopców, rzut kulą chłopców, bieg na 100 m chłopców i dziewcząt, bieg na 300 m chłopców i dziewcząt, bieg na 600 m dziewcząt, bieg na 1000 m chłopców oraz sztafeta 4x100 m chłopców i dziewcząt. Nasi uczniowie we wszystkich konkurencjach dali z siebie wszystko i spisali się bardzo dobrze. Największych emocji dostarczyły sztafety 4x 100 m. Drużyna chłopców w sztafecie zajęła 1 miejsce natomiast sztafeta dziewcząt zakończyła bieg na 2 miejscu. Wyniki indywidualnych konkurencji poznamy za kilka dni. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!!! Reprezentacja dziewcząt: Julia Postawka, Marta Masłowska, Zuzanna Jędrzejewska, Wiktoria Furtak, Karolina Głonik, Wanessa Gajda, Roksana Konkol. Reprezentacja chłopców: Gracjan Parzyszek, Kacper Chrószcz, Marek Matuszyński, Aleksander Styperek, Jakub Bober, Mateusz Bober, Nikodem Penkała, Gabriel Cincio.