Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2022/2023

2022-02-14

Nabór do klasy I na rok szkolny 2022 / 2023 odbywa się w terminie od 1 marca br. godz. 8.00 do 18 marca br. godz. 15.00 poprzez internetową witrynę naborową: www.rybnik.elemento.pl
Rodzice dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej nr 26 w Rybniku w ww. terminie potwierdzają wolę uczęszczania swojego dziecka do szkoły obwodowej za pomocą witryny naborowej. Wydrukowane zgłoszenie dziecka wraz z podpisami obojga rodziców należy dostarczyć do sekretariatu.
Rekrutacja kandydatów (dzieci spoza obwodu szkoły) będzie prowadzona na wolne miejsca poprzez witrynę naborową. Wniosek o przyjęcie dziecka należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do szkoły „pierwszego wyboru”.
Wyniki rekrutacji (lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych) podane zostaną 25 marca br. o godz. 10.00.