Dzień Zdrowego Śniadania gr. Sówki

2023-11-09

Śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia - daje nam niezbędną energię na cały dzień. Dziś - 08.11.2023 w grupie „Mądre sówki” obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania - akcja była zorganizowana w ramach innowacji pedagogicznej „Odżywiam się zdrowo”. Celem naszych działań było kształtowanie u dzieci zdrowych nawyków żywieniowych oraz świadomość tego, jak ważne jest to, co zjadamy, jaki to ma wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Nie udałoby nam się to gdyby nie współpraca z panią intendentką oraz rodzicami z grupy. To właśnie im zawdzięczamy wszystkie składniki (oraz witaminy), które znalazły się na naszym stole. Dzieci pełne zapału i radości tworzyły swoje własne przepyszne kanapki bogate w kolory i witaminy.