Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych publikowane są w sposób przyjęty w placówce - na drzwiach wejściowych przedszkola oraz szkoły.

WNIOSKI O PRZYJĘCIE DO PRZEDSZKOLA NA ROK SZKOLNY 2024 / 2025

Zapisy kandydatów do przedszkola (nowych dzieci) odbywają się poprzez witrynę naborową w terminie
od 4.03.2024 r. godz. 8.00 do 15.03.2024 r. godz. 12.00.

www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl

WNIOSEK wydrukowany, podpisany przez oboje rodziców, należy złożyć w przedszkolu pierwszego wyboru.

Wnioski przyjmowane są w sekretariacie ZSP2 w Rybniku w godz. 7.00-16.00.

DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

W dniach od 12 do 23 lutego br. rodzice chcący, aby ich dzieci kontynuowały uczęszczanie do naszego przedszkola w kolejnym roku szkolnym, proszeni są o składanie ww. deklaracji.
Deklaracja jest dostępna u pracowników przedszkola (oraz do pobrania w pliku poniżej), powinna zostać podpisana przez oboje rodziców/opiekunów prawnych i bezpośrednio złożona do dyrektora Zespołu.

Jeżeli Rodzic zamierza wystartować w naborze do innego przedszkola w mieście Rybniku, nie może złożyć Deklaracji o kontynuowaniu. System rekrutacji wymusza podjęcie JEDNEJ decyzji.

Nieprzekraczalny termin składania deklaracji
23 lutego do godz. 12.00.

TERMINY REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI NA ROK SZKOLNY 2024 / 2025

Określone zostały terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, dla których Miasto Rybnik jest organem prowadzącym, na rok szkolny 2024/2025. Szczegóły w załączonym poniżej Zarządzeniu Prezydenta Miasta Rybnika Nr 39/2024.