Przedszkolny konkurs recytatorski

2022-05-12

Patriotyczny konkurs recytatorski

„Piękna nasza Polska cała” – wiedzą o tym przedszkolaki, a dzięki realizacji projektu o tej tematyce poznawały swój kraj coraz lepiej. Podsumowaniem tych działań był przedszkolny konkurs recytatorski, który odbył się 10 maja. Dzieci rozpoczęły uroczyście odśpiewując hymn Polski oraz odpowiadając na pytania o symbole narodowe. Przedstawiciele każdej z grup recytowali wiersze o treści patriotycznej, a jury w składzie: p. Monika Gryt – pedagog szkolny, p. Michalina Skaba – wychowawca świetlicy, p. Ewa Matuszek – wicedyrektor, oceniało ich występy. Na szczególne wyróżnienie w grupach wiekowych zasłużyli: Paulina Podleśny (Misie), Liliana Brych (Tygryski), Kaja Mysior (Sówki), Daniel Przeliorz (Kangurki). Wszystkim artystom gratulujemy!!! Dziękujemy p. Sylwii Marciniak za organizację konkursu, a wszystkim wychowawcom za przygotowanie dzieci do występu.