REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

2022-02-07

INFORMACJE TAKŻE W ZAKŁADCE: PRZEDSZKOLE - REKRUTACJA

ETAP 3:  POTWIERDZANIE WOLI
Rodzic dziecka zakwalifikowanego do przedszkola musi potwierdzić tę decyzję zgłaszajac się do przedszkola i podpisując listę w terminie: od 31.03.2022 r. do 11.04.2022 r. godz. 15.00. Potwierdzenie woli powinni podpisać oboje rodzice. Można je złożyć także elektronicznie przez system naborowy lub na oświadczeniu doręczonym do sekretariatu.

Etap 2: WNIOSKI DLA KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLA

(NOWYCH DZIECI)

W dniach od 22 lutego br. godz. 8:00 do 10 marca br.do godz. 15:00 należy składać wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2022/2023. Rekrutacja odbywa się poprzez witrynę naborową:

www.rybnik.przedszkola.vnabor.pl

Wydrukowany wypełniony wniosek, podpisany przez oboje rodziców/opiekunów, wraz z załącznikami należy składać w sekretariacie Zespołu.

Publikacja list dzieci zakwalifikowanych nastąpi 30 marca o godz. 12.00.

Etap 1: DEKLARACJA O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO
W dniach od 7 do 14 lutego rodzice chcący, aby ich dzieci kontynuowały uczęszczanie do naszego przedszkola w kolejnym roku szkolnym, proszeni są o składanie ww. deklaracji do dyrekcji Zespołu.
Deklaracja jest dostępna u pracowników przedszkola, bądź do wydruku w zakładce Przedszkole - Rekrutacja - Bieżące informacje.

Jeżeli Rodzic zamierza wystartować w naborze do innego przedszkola w mieście Rybniku, nie może złożyć Deklaracji o kontynuowaniu. System rekrutacji wymusza podjęcie JEDNEJ decyzji.

Więcej szczegółów na stronie Wydziału Edukacji