2023-05-10

W dniu dzisiejszym odbyły się zawody rejonowe w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej!

2023-05-16

W dniu 15.05.2023r klasy 5a,6a i 7a spędziły miło czad na wycieczce Małą Pętla Beskidzka. Mimo kaprysnej pogody wyjazd był bardzo udany. Uczniowie poznali ciekawe miejsca oraz życie dawnych górali.

Wicemistrzyni Polski w szachach klasycznych!
2023-05-16

Zuzia Gaszka z klasy 8a , została Wicemistrzynią Polski w szachach klasycznych - w grupie dziewcząt do lat 14. Turniej odbył się w Darłówku. GRATULACJE !

2023-05-18

18 maja uczniowie klas drugich przygotowali Apel Wiedzy o Zdrowiu dla kolegów i koleżanek z klas I-III pod hasłem "Szanuj zdrowie jak je masz, bo o inne bzdury dbasz!". Celem apelu było przybliżenie uczniom tematyki związanej z właściwym dbaniem o higienę i uprawianiem sportu. Uczniowie dowiedzieli się dlaczego należy myć owoce przed jedzeniem oraz jaki wpływ ma hałas na nasze zdrowie.

2023-05-18

Dzisiaj klasy 5a i 6a brały udział w Festiwalu Nauki. W tym roku był on organizowany na terenie Zabytkowej Kopalni Ignacy. Oprócz warsztatów astronomicznych uczniowie podczas wykonali rakiety, które zostały wystrzelone na powietrzu. Jak widać bawiliśmy się świetnie!

2023-05-22

22 maja klasy 2a i 2b udały się na wycieczkę do Pszczyny. Wycieczkę rozpoczęto od zwiedzania Zagrody Żubrów. Następnie udaliśmy się do Skansenu Zagrody Wsi Pszczyńskiej, gdzie zapoznaliśmy się z najcenniejszymi zabytkami drewnianej architektury ludowej pochodzącymi z okolicznych wsi. Nie zabrakło też czasu na lody i spacer po Parku Zamkowym. Wycieczka do Pszczyny była wspaniałą lekcją historii i przyrody!

2023-05-23

W dniu 22.05. odbyły się zawody lekkoatletyczne w trójboju dziewcząt i chłopców. Reprezentacja szkoły Amelia Podleśny, Emilia Kramarczyk, Nadia Piórkowska, Zuzanna Kuczera, Oliwia Świerczyna, Filip Adamczyk, Dominik Słomian, Seweryn Kocur, Damian Szewczyk, Szymon Prefeta. Dziewczyny zajeły 4 miejsce a chłopcy 2 miejsce. Gratulacje

Sukces naszego ucznia!
2023-05-23

Błażej Adamczyk z klasy 2b, zdobył III miejsce w II Międzynarodowym Turnieju Szermierczym „Złoty Piernik“ - w grupie chłopców do lat 10. Turniej odbył się w 20 maja w Toruniu. GRATULACJE!

SZKOLNA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA - AKTYWNE PRZERWY
2023-05-24

Nasza szkoła bierze udział w konkursie „Szkolna aktywność fizyczna”, którego organizatorem jest Śląski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny oraz Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego „Aktywne przerwy” w naszej szkole.

Zebranie rodziców uczniów klas pierwszych
2023-05-24

Zebranie rodziców uczniów klas pierwszych 2023/2024 odbędzie się 30 maja 2023 r. o godz. 17.00 (wtorek) w świetlicy szkolnej.

2023-05-30